برای صیانت از حقوق موجر و مستاجر هر دو طرف باید شرایط زیر را به طور کامل مطالعه کرده تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری شود.

موارد زیر به دقت مطالعه شود و مدیریت سایت طبق قوانین زیر با موجر و مستاجر رفتار خواهد کرد.

کلیت قوانین مشابه قوانین مراکز اقامتی(هتل ها، مهمانسرا ها و…)است.

1.     تاریخ ورود-خروج و تعداد نفرات باید مشخص شود.

2.      برای رزرو قطعی باید 50%کل اجاره بهای منزل در زمان رزرو پرداخت و مابقی در زمان تحویل خانه از مسافر گرفته میشود.

3.     سایت کاشانخانه در قبال افرادی که بیعانه واریز نکرده اند هیچ گونه مسئولیتی برای رزرو در قبال انها ندارد.

4.     بعد از واریز بیعانه؛ ادرس و شماره تلفن صاحب خانه ارسال خواهد شد.

5.     همراه داشتن مدرک شناسایی(شناسنامه یا صیغه نامه) برای زوجین الزامیست و برای سایر موارد کارت شناسایی معتبر نیاز است.

6.     زوجینی که به هردلیل مدرک زوجیت عقد( دائمی یا موقت) خودرا فراموش کرده اند می توانند  با مراجعه به دایره پلیس اماکن کاشان(میدان درب عطا-خ.رسالت(ژاندارمری)- جنب کلانتری) گواهی دال بر زوجین خود را با ارائه کارت شناسایی معتبر، بگیریند.

7.      هرگونی انصراف ویا کنسلی از رزرو در صورتی که بیش از یک ماه به تاریخ رزرو مانده باشد، نصف بیعانه برگشت داده می شود و در صورتی که کمتر از یک ماه به تاریخ رزرو باشد مبلغی برگشت داده نخواهد شد.

8.     همراه اوردن هر نفر اضافه 30هزار تومن به مبلغ اجاره بها اضافه میکند(بالای 5سال).

9.     در زمان تحویل خانه تمیز تحویل مسافر داده میشود و صاحب خانه موظف است برای 3نفر وسایل خواب تهیه کند.

10.                       قبل از ورود به خانه کلید تحویل مسافر و مابقی کل مبلغ و مدرک شناسایی تحویل صاحب خانه داده میشود.

11.                       ساعت ورود(14) و ساعت خروج(12) روز بعد خواهد بود و تغییر این ساعات باید با هماهنگی مدیریت سایت باشد.

12.                       از ساعت 14 ورود و تا ساعت 12 خروج(تغییر این ساعت یا بیشتر ماندن مسافر باید با هماهنگی صورت گیرد)

13.                       خروج بعد از ساعت 12(تاخیر)، بابت هر ساعت اضافه 30هزار تومن گرفته میشود و تاخیر بیش از 4ساعت یک شبانه روز کامل محاسبه میگردد.

14.                       تحویل خانه بصورت تمیز و سالم توسط مسافر همین طور عودت مدارک شناسایی به مسافر بعد از چک کردن خانه انجام خواهد گرفت.

15.                       قیمت واحدهای اجاره ای در کاشان, بسته به تعداد منزل مورد نظر، تعدادمسافر، تاریخ سفر ومدت اقامت متفاوت خواهد بود.

16.                        در صورت بروز هر گونه مشکل و یا اختلاف نظر، موجر و مستاجر باید با مدیریت سایت کاشانخانه(09136278316ابراهیمی) را قبل از هر کاری در میان گذارند. در غیر این صورت کاشانخانه مسئولیتی در قبال پیامدهای ان نخواهد داشت.

17.                       کشیدن دخانیات(سیگار، قلیان و…) در منازل اجاره ای ممنوع و در صورتی که صاحب خانه متوجه شود میتواند بدون بازگرداندن اجاره بها عذر مسافر را بخواهد(مسافر را ازخانه بیرون کند).

تعهدات موجر:

1.     فاقد سوء پیشینه  و دارای سلامت روحی و روانی باشد.

2.     هنگام تحویل خانه تمیز و مرتب با حفظ اصول ایمنی و بهداشتی باشد.

3.     استقبال و راهنمایی مسافر

ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستیم؛ با نظارت دایره اماکن شهرستان کاشان تا بتوانیم به شما خدمت کنیم.

با رعایت قانون ,به حقوق همدیگر احترام بگذاریم.

اجاره خانه منزل سوئیت سوییت اپارتمان منزل مبله باغ خانه باغ ویلا کاشان قمصر نیاصر برزک  کاشان
اجاره خانه منزل سوییت اپارتمان خانه باغ کاشان


اجاره سوئیت شیک در کاشان مبله، اجاره منزل مبله دلخواه کاشان روزانه ، اجاره آپارتمان مبله در کاشان، خانه امن ومناسب اجاره ای روزانه کاشان، اجاره خانه سنتی وقدیمی در کاشان،خانه استخر داردر کاشان؛ اجاره روزانه باغ کاشان، اجاره کوتاه مدت خانه باغ کاشان، اجاره خانه لوکس کاشان، خانه لوکس مبله تمیزکاشان وبا بهره گیری از بهترین امکانات در منازل وسوئیت های یک خواب و دوخواب برای اجاره یک شب یا یک روزه وچندروزه وقیمت مناسب، آپارتمان در کاشان، آپارتمان مبله در کاشان، اجاره آپارتمان مبله در کاشان روزانه، اجاره آپارتمان مبله در کاشان روزانه (کوتاه مدت)، اجاره اتاق در کاشان، اجاره خانه یک شب در کاشان، اجاره آپارتمان مبله در کاشان، اجاره آپارتمان کوتاه مدت در کاشان، اجاره اتاق ارزان در کاشان ، اجاره سوئیت مبله در کاشان، اجاره منزل مبله در کاشان، املاک کاشان، اجاره خانه املاک کاشان، اجاره سوئیت ارزان در کاشان ، اجاره منزل و سوئیت در کاشان، اجاره منزل لوکس در کاشان، اجاره منزل یک روزه در کاشان، اجاره سوئیت ارزان در کاشان، اجاره روزانه ویلا در کاشان، اقامت در کاشان، اقامت موقت در کاشان،  اقامتگاه در کاشان، اجاره منزل دو خوابه در کاشان، اقامت روزانه در کاشان، خانه لوکس کاشان، خانه معلم قمصر کاشان، اجاره هتل آپارتمان در کاشان، رزرو هتل کاشان، نرخ هتل کاشان، قیمت اتاق هتل کاشان، خانه مسافر کاشان، خانه معلم کاشان، ستاد اسکان فرهنگیان کاشان، ستاد اسکان کاشان، سوئیت در قمصر، سایت خانه معلم کاشان، سفر به کاشان، رزرو روزانه منزل در کاشان، منزل و سوئیت مبله در کاشان، منازل استیجاری در کاشان، سوئیت مبله کاشان، کویر مرنجاب کاشان، تور مرنجاب، تور کویر ،تور کویر ابوزیداباد، کویر نوشاباد، کویر کاشان، منزل مبله کاشان، نقشه کاشان، سوئیت در کاشان، منزل و سوئیت در کاشان، سوییت در کاشان، ویلا استخردار کاشان، ویلا لوکس کاشان، منزل در کاشان، ویلا در کاشان، کاشان اسکان، کویر مرنجاب، کویر مرنجاب کاشان, اجاره اتاق در ابیانه, اجاره روزانه در قمصر, اجاره سوئیت در قمصر, اجاره ویلا در نیاسر, اجاره سوییت در کاشان, اجاره ویلا در قمصر, ستاد اسکان کاشان, قیمت سوئیت در کاشان, قیمت منزل و آپارتمان در کاشان, ستاد اسکان فرهنگیان کاشان, کاشان اسکان, قیمت هتل در کاشان, اجاره سوییت در مرنجاب, اجاره منزل مبله در کاشان, اجاره سوئیت در کاشان, اقامتگاه در کاشان, خانه مسافر کاشان, اجاره ویلا و خانه باغ در کاشان, اجاره روزانه در کاشان, اجاره اتاق در کاشان, اجاره روزانه در نیاسر, اجاره خانه مبله در کاشان، اجاره آپارتمان مبله در کاشان, اجاره سوییت در نیاسر, خانه معلم کاشان, رزرو هتل در کاشان, قیمت اجاره در کاشان

ارزوی بهترین سفر را برای شما داریم در شهر تاریخی و زیبای کاشان.